Stichting Hulp aan Nubra
  • Home
  • Over Nubra
    • ANBI status
    • Waar ligt Nubra
    • Gezondsheidszorg
  • Lha Rje Sorig Foundation
    • Medisch Centrum
  • Projecten
    • Kruidencultivatie
    • Oogkamp van de st.HAN en LSF
    • Tandartskamp 2015
    • Verslag Medischkamp Turtuk 2014
  • Medische kampen
    • Belto
    • Korzok
    • Rebel-Sumdo
    • Sumdo
    • Tsa-Zang
    • Tso-Chung
    • Opmerkingen van de bevolking
  • Nieuws
  • Donaties
  • Menu Menu

Projectaanvraag ambulance jeep

De ambulance jeep van onze partner in India ‘de Lharje Sorig Foundation’ is aan vervanging toe. Na negen jaar en meer dan 200.000 kilometer gaan er steeds meer kosten voor het onderhoud en de reparaties komen.

Een ambulance is van zeer groot belang voor de Lharje Sorig Foundation. De jeep wordt niet alleen gebruikt voor de organisatie van de medische kampen in de moeilijk bereikbare gebieden in de bergen. Ook wordt de ambulance jeep ingezet bij campagnes zoals de vaccinatie programma’s van de World Health Organisation.

Om de financiering van de aanschaf van een nieuwe ambulance jeep mogelijk te maken, vragen wij u om een éénmalige bijdrage. De kosten van een nieuwe ambulance jeep zijn begroot op 1.803.684 Indiase Rupees, ongeveer € 23.000,-. Iedere bijdrage helpt ons de financiering van een nieuwe ambulance jeep mogelijk te maken.

© Stichting Hulp aan Nubra 2024
Link naar: Nieuwsbrief december 2018 Link naar: Nieuwsbrief december 2018 Nieuwsbrief december 2018 Link naar: Nieuwsbrief Juni 2019 Link naar: Nieuwsbrief Juni 2019 Nieuwsbrief Juni 2019
Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde